Mare Flats - Flat Na Pituba, Rua Mais Procurada
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen binnen 5 minuten loopafstand van de Passarela da Vila, biedt Mare Flats - Flat Na Pituba, Rua Mais Procurada Itacaré de nabijheid van verschillende nabijgelegen toeristische attracties. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zaken of vrije tijd.
Dit 3-kamer appartement heeft een welgelegen locatie net om de hoek bij de catwalk van Village Itacare Bahia. Het Strand van Prainha ligt op afstand van 3 km tot dit appartement. Vanaf Mare Flats - Flat Na Pituba, Rua Mais Procurada rijdt u in 10 minuten naar Praia Jeribucaçu.
Dit appartement is uitgerust met een complete keuken. Deze accommodatie heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt in de nabijheid van Terminal Rodoviario de Itacare busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Clube de Longboard50 m
- Village Itacare Bahia catwalk300 m
- Equilibrio Surf100 m
- Casa do Boneco300 m
- Eco Trip Itacare300 m
- Cinema Cultural de Itacaré300 m
- Passarela da Vila300 m
- Luchthavens
- Luchthaven Ilhéus Jorge Amado76 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Mare Flats - Flat Na Pituba, Rua Mais Procurada.
De catwalk van Village Itacare Bahia en de Passarela da Vila behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Mare Flats - Flat Na Pituba, Rua Mais Procurada. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Mare Flats - Flat Na Pituba, Rua Mais Procurada in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Mare Flats - Flat Na Pituba, Rua Mais Procurada naar het stadscentrum te komen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Mare Flats - Flat Na Pituba, Rua Mais Procurada?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Mare Flats - Flat Na Pituba, Rua Mais Procurada.